Мета проекту

Проблема: «Чого хочуть українські діти!»


І. Актуалізація проблеми
Антитерористична операція на Сході України не залишила нас байдужими. Ми бачимо сюжети, читаємо та чуємо новини про те, що часто мобілізовані бійці опиняються на лінії вогню без елементарного спорядження. Попри запевнення влади, що солдати мають усе необхідне, ми знаємо, що часто вони йдуть у бій без елементарної броні, адже просто її не мають. Що тоді казати про інші суттєві речі, без яких неможливі ефективні військові дії? Повний перелік спорядження та техніки, критично важливих для будь-якого успішного війська, у випадку української армії сповнений прогалин. Ми не хочемо це толерувати.
Адже, що ми можемо зробити!? Чим можемо допомогти?
       Зібрані кошти, ліки, спорядження та все інше передається волонтерам.
       Але там далеко - на передовій нашим захисникам перш за все бракує теплих і щирих слів підтримки, материнської молитви та оберегу виготовленого дитячими руками.
 «Дитячі малюнки та листи ми  та волонтерські організації стараємось в першу чергу передавати на передову. Ці листи мають особливе значення для солдат. Коли людина там, вона геть по-іншому все сприймає. Була історія – один солдат поклав собі малюнок під каску. Пізніше їх група потрапила у засідку. Практично всі загинули, а він залишився живий. Пізніше ми за його проханням ми навіть розшукали хлопчика, що його намалював. Бійці радіють таким дитячим подарункам – вони розвішують малюнки у себе на блок-постах, кладуть їх у нагрудні кишені. Це свого роду оберіг для них. А для дітей це чудове патріотичне виховання»: розповів нам тато учня 4 класу нашої школи,  старший лейтенант Патик Ярослав.


ІІ. Мета проекту
Підтримати воїнів, що перебувають чи перебували в зоні АТО, зокрема татів учнів нашої школи. Що мужньо захищають суверенітет і кордони нашої держави, патрулюють вулиці в Донецьку чи Луганську, забезпечують порядок, спокій та мир.
Залучення учнів до практичної діяльності має стати для них практично першим знайомством із елементами громадянського суспільства, а перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини. «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця.
Формування всебічно розвиненої особистості, що своїми вчинками будуватиме, створюватиме, відроджуватиме  Україну
Виховання почуття обов'язку перед Батьківщиною.


ІІІ. Завдання:
• Надання всебічної допомоги воїнам АТО;
• налагодження партнерських зав’язків у системі          «Школа – громадська організація»;
• формування духовних цінностей українського патріота: 
- національної свідомості, 
- любові до українського народу, 
- його історії, Української держави, рідної землі, родини, 
- гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної сторінок історії українського народу!

3 коментарі:

  1. дуже гарна мета! Заради такої хочеться щось робити...

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Мета і завдання нашого проекту варті уваги та актуальні. Сподіваюсь, що наш проект буде вдалим!

      Видалити
  2. Оксано Орестівно дуже вдала і актуальна мета вашого проекту. Щиро сподіваюсь, що він буде вдалим і популярним. Дякую, що працюєте з дітьми, організовуєте їх, спілкуєтесь і допомагаєте! Особливо в позаурочний час!

    ВідповістиВидалити